NANOLASH, ODŻYWKA DO RZĘS I BRWI

NANOLASH, ODŻYWKA DO RZĘS I BRWI

Mój ulubieniec, którego na rzęsy nakładam regularnie. W odżywce do rzęs Nanolash uwielbiam dosłownie wszystko. Począwszy od opakowania, a skończywszy na działaniu. Tylko Nanolash przyniósł tak spektakularne efekty. Marzyłam o pięknych rzęsach i po wielu nieudanych próbach udało się tego dokonać. Po kilku tygodniach stosowania Nanolash koleżanka z pracy zapytała, czy wróciłam do przedłużania rzęs. Osobiście myślę, że nawet przedłużając rzęsy nigdy nie osiągnęłam tak pięknego, a zarazem naturalnego efektu. A teraz garść bardziej konkretnych informacji.

Nanolash to chyba jedyna na rynku odżywka do rzęs w czarnym opakowaniu ze srebrnym napisem. Buteleczka jest poręczna, wygodna i tak pięknie matowa. Może to nie dla każdego istotne, ale zauważyłam pewną zależność. Im bardziej eleganckie i dopracowane opakowanie, tym lepszej jakości produkt. Serum do rzęs Nanolash ma 3 ml pojemności. Pod tym względem nie wyróżnia się na tle konkurencji. Co ciekawe, jedno opakowanie wystarcza nawet na pół roku stosowania. Tutaj już Nanolashowi nie da się odmówić pierwszego miejsca.

Żadna inna odżywka nie starczyła mi na tak długo, mimo że stosuję je bardzo podobnie.

Aplikacja odżywki do rzęs Nanolash nie jest problematyczna. Spotkałam się z produktami, które spływały do oka. Tutaj nie ma o tym mowy. Odżywkę aplikuję zawsze raz dziennie, wieczorem. Najpierw dobrze oczyszczam oczy. Doczytałam, że resztki makijażu albo zanieczyszczenia mogą ograniczać działanie serum. Pilnuję tego i staram się zachować regularność. Nanolash nakłada się bardzo solidnym, precyzyjnym pędzelkiem. Nic trudnego. Maluję się tak jak eyelinerem. Aplikator jest naprawdę świetny, bo nie drapie oczu i jest dobrze wykonany. Zdarzało się, że w innych odżywkach pędzelki się urywały albo rozcapierzały. Nie tutaj.

Zaskakująco dobre efekty na moich rzęsach to zasługa perfekcyjnego składu Nanolash. To odżywka do rzęs, nad której formułą musiały siedzieć chyba same tęgie głowy. Skład jest mega krótki i mega treściwy. Zawiera opatentowany składnik stymulujący wzrost rzęs, o którym czytałam sporo dobrego. Oprócz niego jest ekstrakt ze świetlika. Kawałek natury na rzęsach zawsze zdziała coś dobrego. Świetlik świetnie łagodzi podrażnienia, dlatego Nanolash mnie nigdy nie uczulił. Używanie go jest bezpieczne i bardzo komfortowe.

Powinnam jeszcze powiedzieć więcej na temat skuteczności. Odżywka do rzęs Nanolash działa bardzo dobrze. Żadne z opinii, które czytałam nie są przesadzone. Po pierwszych 2 tygodniach regularnej aplikacji Nanolash na linię górnych rzęs włoski wyraźnie poprawiły swoją kondycję. Stały się bardziej mocne, gęste i ciemne za jednym pociągnięciem aplikatora. No i wspomniany efekt sztucznych rzęs, o które pytała mnie znajoma. Moje naturalne rzęsy są tak długie, grube, błyszczące i równe, że faktycznie można pomyśleć, że to przedłużane. Dla mnie bomba!

Mam sporo szczęścia, że Nanolash trafiło w moje ręce. Jest lepsze od konkurencji pod względem szybkości działania. U mnie tylko serum Nanolash zadziałało tak mega szybko. Zapewniam, że nie trzeba czekać długo na efekty. Nanolash jest bezkonkurencyjny. Aplikuje się go raz dziennie jednym pociągnięciem pędzelka, więc cała aplikacja zajmuje nie więcej niż pół minuty. Efekty po kilku tygodniach, a końcowy rezultat około drugiego miesiąca. Potem tylko kuracja podtrzymująca rezultaty, czyli profilaktyczna aplikacja co kilka dni.

Aktualnie kupiłam już trzecie opakowanie. Nie jest to kosztowny wydatek, bo cena odżywki Nanolash jest bezkonkurencyjna. Za wiele odżywek płaciłam dużo drożej, a efekty były gorsze lub nie było ich wcale. Stosowanie Nanolash regularnie nie kosztuje mnie nawet złotówki dziennie. Trzeba przyznać, że to bardzo opłacalne. Przyznaję, że Nanolash jest moim ulubionym produktem i naprawdę nie mam do niego zastrzeżeń. To idealna odżywka do rzęs, przywracająca im zdrowie.

Dlaczego polecam?

  • Nanolash to odżywka do rzęs, która przynosi efekty najszybciej.
  • Serum wydłuża, pogrubia, podkręca i uwydatnia naturalne rzęsy.
  • Jedno opakowanie 3 ml wystarcza na pół roku regularnego stosowania.
  • Pierwsze efekty widoczne są już po kilku tygodniach.
  • Skład odżywki do rzęs Nanolash jest bezpieczny i skuteczny.
  • Formuła opiera się na składnikach stymulujących i naturalnych ekstraktach.
  • Nanolash ma eleganckie, poręczne opakowanie i wygodny aplikator.
  • To odżywka do rzęs w konkurencyjnej cenie adekwatnej do jakości.
  • Nanolash przebadano w testach laboratoryjnych i konsumenckich.
  • Ryzyko uczulenia lub podrażnienia jest bliskie zeru.

Przeczytaj także